Posiedzenie Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej i Spraw Rodziny Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji

Dodana: 10 czerwiec 2020 07:30

OGŁOSZENIE

Informuję, iż w dniu 15 czerwca 2020 r. o godzinie 15:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej i Spraw Rodziny Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji w trybie zdalnym.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej i Spraw Rodziny.
  2. Zapoznanie się z Raportem o stanie Powiatu Białostockiego za 2019 rok.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie udzielenia wotum zaufania Zarządowi Powiatu Białostockiego.
  4. Zapoznanie się ze stanowiskiem Komisji Rewizyjnej o wykonaniu budżetu Powiatu za 2019 rok oraz wnioskiem w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu Białostockiego.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Powiatu Białostockiego za 2019 rok.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu Białostockiego za 2019 rok.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2020.
  8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2020 - 2034.
  9. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie dokonania oceny sytuacji
    ekonomiczno – finansowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Zdrowotnej
    w Łapach.
  10. Sprawy różne:
    1. Omówienie sytuacji SP ZOZ w Łapach.
    2. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji z dnia 20 lutego 2020 r.

Podpisała:

Białystok, 9 czerwca 2020 r.