Posiedzenie Komisji Infrastruktury Technicznej Rady Powiatu Białostockiego

Dodana: 10 grudzień 2020 14:59

OGŁOSZENIE

Informuję, iż w dniu 15 grudnia 2020 r. o godz. 14:15 odbędzie się posiedzenie Komisji Infrastruktury Technicznej Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji w trybie zdalnym.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia Komisji Infrastruktury Technicznej.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2020.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2020 - 2034.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Białostockiego na 2021 rok.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2021 - 2034.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dalszy wynajem lokalu użytkowego.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie nieruchomości na okres powyżej 3 lat w trybie bezprzetargowym.
  8. Opracowanie sprawozdania z realizacji planu pracy Komisji za 2020 rok.
  9. Opracowanie planu pracy Komisji na 2021 rok.
  10. Sprawy różne:
  11. zapoznanie się z pismem mieszkańców Olmont,
  12. przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji z dnia 17 listopada 2020 r.

Podpisał:

Andrzej Babul

Przewodniczący Komisji Infrastruktury Technicznej

Białystok, 10 grudnia 2020 r.