Posiedzenie Komisji Infrastruktury Technicznej

Dodana: 13 listopad 2020 13:51

OGŁOSZENIE

Informuję, iż w dniu 17 listopada 2020 r. o godz. 1530 odbędzie się posiedzenie Komisji Infrastruktury Technicznej Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji w trybie zdalnym.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia Komisji Infrastruktury Technicznej.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2020.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2020 - 2034.
  4. Zapoznanie się z projektem budżetu Powiatu Białostockiego na 2021 rok.
  5. Zapoznanie się z projektem Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2021-2034.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie diet przysługujących Radny Powiatu Białostockiego.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których zarządzającym jest Powiat Białostocki oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.
  8. Zapoznanie się z informacją z działalności Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Białymstoku za 2020 rok.
  9. Zapoznanie się z informacją z działalności Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Białymstoku za 2020 rok.
  10. Zapoznanie się z informacją z działalności Wydziału Architektury Starostwa Powiatowego w Białymstoku za 2020 rok.
  11. Sprawy różne:
    1. Zapoznanie się z pismem Wójta gminy Turośń Kościelna dotyczącym interpelacji Radnej gminy Turośń Kościelna w sprawie zabezpieczenia środków na dokończenie inwestycji związanej z budową chodnika we wsi Pomigacze.
  12. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji Infrastruktury Technicznej z dnia 15 września 2020 r.

Podpisał:

Andrzej Babul

Przewodniczący Komisji Infrastruktury Technicznej

Białystok, 13 listopada 2020 r.