Lista aktualności

• Dnia 12 czerwca 2018 r. odbyły się kolejne już warsztaty z cyklu "Odkryj nasz skarb - poznaj przyrodę Powiatu Białostockiego"

Ilustracja do artykułu DSC_0047 (Copy).png
    2018-06-12 14:02:02

Dnia 12 czerwca 2018 r. odbyły się kolejne już warsztaty z cyklu "Odkryj nasz skarb - poznaj przyrodę Powiatu Białostockiego". Uczestnikami była młodzież ze Szkoły Podstawowej w Obrubnikach. Najpierw odbył się krótki spacer przyrodniczy, później praca warsztatowa w Punkcie. na zakończenie odbyło się ognisko w siedzibie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej.

• Dnia 11 czerwca odbyły się kolejne warsztaty z cyklu "Odkryj nasz skarb - poznaj przyrodę Powiatu Białostockiego"

Ilustracja do artykułu DSC_0040 (Copy).png
    2018-06-11 14:22:00

Dnia 11 czerwca odbyły się kolejne warsztaty z cyklu "Odkryj nasz skarb - poznaj przyrodę Powiatu Białostockiego". Uczestnikami była młodzież ze szkoły w Nowym Aleksandrowie. Oczywiście jak dotychczas najpierw odbył się krótki spacer przyrodniczy,następnie praca warsztatowa w punkcie a na zakończenie ognisko w siedzibie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej.

• Warsztaty ekologiczne z cyklu "Odkryj nasz skarb- Poznaj przyrodę Powiatu Białostockiego

Ilustracja do artykułu DSC_0049 (Copy).png
    2018-06-06 07:47:49

Dnia 05.06.2018 roku odbyły się w naszym punkcie kolejne warsztaty ekologiczne z cyklu "Odkryj nasz skarb- Poznaj przyrodę Powiatu Białostockiego. Tegoroczny temat warsztatów to - "Znane czy nieznane - rośliny tuż obok nas". Dziś uczestnikami warsztatów były dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czarnej Białostockiej. Dzieci po krótkim spacerku przyrodniczym i pracy w szali warsztatowej na zakończenie warsztatów wzięły udział w ognisku w siedzibie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej.

• Dnia 30.05.2018 roku gościliśmy dzieci ze Szkoły Podstawowej im.E.Orzeszkowej w Sobolewie

Ilustracja do artykułu DSC_0007 (Copy).png
    2018-06-05 15:24:17

Dnia 30.05.2018 roku gościliśmy dzieci ze Szkoły Podstawowej im.E.Orzeszkowej w Sobolewie. dzieci uczestniczyły w kolejnych warsztatach ekologicznych z cyklu - "Odkryj nasz skarb- poznaj przyrodę Powiatu Białostockiego". tegoroczne hasło warsztatów to - "Znane czy nieznane - rośliny tuż obok nas". dzieci najpierw uczestniczył w krótkim spacerku przyrodniczym, następnie pracowały w sali warsztatowej a na koniec było ognisko z kiełbaskami.

• Warsztaty przyrodnicze z cyklu -"Odkryj nasz skarb -poznaj przyrodę Powiatu Białostockiego"

Ilustracja do artykułu DSC_0077 (Copy).png
    2018-06-05 15:10:35

Dnia 28.05.2018 roku odbyły się w naszym punkcie kolejne warsztaty przyrodnicze z cyklu -"Odkryj nasz skarb -poznaj przyrodę Powiatu Białostockiego". Hasłem tegorocznych warsztatów jest -"Znane czy nieznane-Rośliny tuż obok nas".Dziś odwiedziły nas dzieci ze szkoły Podstawowej Im.Sybiraków w Rafałówce.