Lista aktualności

• Dnia 8 i 9 września 2018 roku odbyła się kolejna edycja "Supraskich Spacerów"

2018-09-10 11:49:15

Dnia 8 i 9 września 2018 roku odbyła się kolejna edycja "Supraskich Spacerów". Chętnych do zwiedzenia Supraśla nie brakowało i to z tak odległych zakątków Polski jak Bielsko-Biała czy Rzeszów. Spacery jak zawsze przebiegały w miłej atmosferze a pytań ze strony turystów - szczególnie w sobotę - było naprawdę dużo.

• Dnia 18 i 19 sierpnia 2018 roku odbyła się kolejna edycja Supraskich Spacerów

2018-08-20 14:26:41

Dnia 18 i 19 sierpnia 2018 roku odbyła się kolejna edycja "Supraskich Spacerów". jak zwykle dopisała frekwencja - w zwiedzaniu miasteczka Supraśl wzięło udział około 50 osób. Wśród uczestników byli reprezentanci wielu regionów Polski ,dominowali jak zwykle turyści z Mazowsza. Aura i humory dopisywały, zebraliśmy wiele podziękowań.

• Wernisaż wystawy Krzysztofa Frejusa - "Na Kolejowym szlaku"

2018-08-13 08:15:24

Dnia 10 sierpnia 2018 roku odbył się w Punkcie Usług Turystycznych "Bukowisko" w Supraślu wernisaż wystawy Krzysztofa Frejusa - "Na Kolejowym szlaku". Dzięki wspaniałym zdjęciom autora możemy się przenieść w czasy kiedy po Polsce podróżowaliśmy właśnie koleją. Dziś pędzimy samochodami często nie dostrzegając pięknych miejsc, które są na naszej trasie lub tuż obok. Nawet na tak krótkim odcinku jak trasa kolejowa Białystok-Augustów takich miejsc jest wiele.

• Dnia 14 i 15 lipca 2018 roku odbyła się kolejna edycja "Supraskich Spacerów"

2018-07-20 08:10:44

Dnia 14 i 15 lipca 2018 roku odbyła się kolejna edycja "Supraskich Spacerów". Mimo tego, że trwały Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej (Finały) frekwencja dopisała i dwie godzinki zleciały prawie niezauważenie. Turyści chwalili naszą inicjatywę i byli zauroczeni nie tylko naszym Punktem ale i całym miasteczkiem. Na następne spacerki zapraszamy w miesiącu sierpniu.

• Wernisaż wystawy fotografii Ewy Bijak i Joanny Sawickiej "Podlaskie Krajobrazy"

2018-07-20 08:02:04

Dnia 12.07.2018 roku odbył się w Punkcie Usług turystycznych "Bukowisko" w Supraślu wernisaż wystawy fotografii Ewy Bijak i Joanny Sawickiej "Podlaskie Krajobrazy". jak zwykle dopisała frekwencja, zresztą większość uczestników wernisażu to pasjonaci fotografii. Wieczór zatem minął w miłej i serdecznej atmosferze, nie brakowało dyskusji nie tylko o samej wystawie ale i o sztuce fotografii. Zdjęcia są naprawdę przepiękne, zapraszamy zatem do oglądania wystawy , która potrwa do 8 sierpnia.