Uroczyste pożegnanie klas trzecich I LO w Łapach

Dodana: 26 kwiecień 2019 10:22

Podczas uroczystości 25 kwietnia 2019 r. głos zabrali: dyrektor Dariusz Wincenciak, wicestarosta powiatu białostockiego Roman Czepe, przewodnicząca samorządu uczniowskiego Maria Gołębiewska i była przewodnicząca Zofia Gołębiewska. W imieniu absolwentów przemówiła Joanna Dąbrowska, dziękując dyrekcji, nauczycielom, a przede wszystkim swoim wychowawcom za zaangażowanie, za wiedzę merytoryczną i praktyczną  i nauczanie właściwych relacji międzyludzkich.

Szczególnie wzruszający był moment przekazania sztandaru uczniom klas drugich, bo sztandar jest nie tylko symbolem szkoły, ale też postawy obywatelskiej, która jest przez tę szkołę kształtowana.

W tej tak bardzo podniosłej atmosferze wicestarosta Roman Czepe wręczył nagrody tym absolwentom, którzy osiągnęli wspaniałe wyniki w nauce lub zajęli wysokie lokaty w konkursach i zawodach. Kolejny rok nauki dopisał do Złotej Księgi aż piętnaścioro absolwentów.

Trzecioklasistom, opuszczającym próg Liceum życzymy wszystkiego co najlepsze, powodzenia na maturze, dostania się na wymarzone studia i udanych wakacji. Młodsi koledzy mają nadzieję, iż maturzyści jeszcze nie raz odwiedzą mury szkoły, by wspólnie odświeżyć wspomnienia.