Uczniowie z ZSM Łapy w Hiszpanii (Relacje ze staży)

Dodana: 12 maj 2017 13:40

naglowek

Projekt Erasmus + złożony w ramach akcji 2 – Partnerstwa Strategiczne w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe jest aktualnie realizowany przez 26 osobową grupę uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach w Sewilli. W stażach biorą udział uczniowie w składzie: 8 hotelarzy, 10 budowlańców i 8 mechaników. Wszyscy z klas technikum. Wnioskodawcą projektu jest Fundacja Instytut Rozwoju Infrastruktury Sportowej (FIRYS). Uczniowie przez trzy tygodnie- od 24.04.2017 do 15.05.2017 będą pracować w hiszpańskich przedsiębiorstwach, zdobywając doświadczenie językowe, pogłębiając kompetencje społeczne oraz doskonaląc znajomość języka hiszpańskiego oraz angielskiego.

W ramach pobytu w Sewilli zostały zaplanowane także wizyty w muzeach oraz na słynnych hiszpańskich stadionach, co jest atrakcją nie tylko turystyczną, ale także koresponduje z poznawaniem zawodu technik budownictwa.

Informacje z przebiegu pobytu uczniów ZSM w Łapach w Sewilli będziemy przesyłać w miarę trwania projektu.  Zapraszamy również na stronę naszej szkoły: www.fajnaszkola.net.

Relacja ze Staży pod adrese: https://www.fajnaszkola.net/index.php/relacje-ze-stazy-hiszpanii