9 marca 2017 roku – spotkanie z Anną Partyką-Judge w Wasilkowie

Dodana: 14 marzec 2017 13:08

naglowek

Książnica Podlaska (Biblioteka Powiatu Białostockiego) wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Wasilkowie zorganizowała w tej miejscowości spotkanie autorskie
z „energetyczną” Anną Partyką –Judge. Zaproszona powieściopisarka i poetka jest  również muzykiem z wykształcenia oraz pedagogiem, mieszka obecnie w Hiszpanii. Odwiedziła Wasilków podczas realizowanej trasy promującej książkę „Puzzle”, która porusza bardzo aktualny temat – współczesnej emigracji Polaków. Interesujące  spotkanie urozmaicone było prezentacją multimedialną, pokazującą piękne krajobrazy angielskie Było również ono wzbogacone muzyką oraz pięknymi cytatami literackimi. Autorka przekazała szereg cennych,  wartościowych, życiowych wskazówek odbiorcom tej „uczty duchowej”. Na zakończenie można było zakupić promowaną książkę, pozyskując autograf autorki.