25 października 2016 roku- 60 lecie Gminnej Biblioteki Publicznej w Dobrzyniewie Dużym

Dodana: 28 październik 2016 13:46

naglowek

Biblioteka w Dobrzyniewie Dużym w 2016 roku obchodzi diamentowy jubileusz.  W związku z tym wydarzeniem placówka przeprowadziła  szereg przedsięwzięć  kulturalno-oświatowych skierowanych do wszystkich grup odbiorców bibliotecznych. Niektóre z nich zrealizowano we współpracy z Biblioteką Publiczną Powiatu Białostockiego.

Wydarzenia towarzyszące jubileuszowi:

• spotkanie dla dzieci ph. „Moda na dobre wychowanie” z Anną Bajer,
  • II edycja akcji „ Przystanek z książką w Bibliotece”(oparta na trzech blokach tematycznych),
  • wydanie broszury Gminna Biblioteka Publiczna w Dobrzyniewie Dużym,
  • uroczystość podsumowująca  działalności  Biblioteki  z udziałem mieszkańców  gminy oraz zaproszonych gośćmi.

Laudacja okolicznościowa

Książnica  Podlaska  im. Łukasza  Górnickiego wspólnie z Bibliotekami powiatu białostockiego  z okazji  60-lecia  funkcjonowania  Biblioteki  składa   Zespołowi  Bibliotecznemu z Dobrzyniewa Dużego  najserdeczniejsze  życzenia .

Życzymy kolejnych Jubileuszy, dalszego wsparcia władz samorządowych  oraz wyrozumiałych czytelników, którzy cenią różnorodność ludzkiego doświadczenia i potęgę wiedzy zawartej w zgromadzonych zbiorach.

W tym uroczystym dniu życzymy wielu osiągnięć, satysfakcji w pracy zawodowej i życiu osobistym.