21 listopada 2017 –refleksyjne spotkanie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Dobrzyniewie

Dodana: 27 listopad 2017 09:00

W jesienne popołudnie Gminna Biblioteka Publiczna w Dobrzyniewie zorganizowała refleksyjną imprezę biblioteczną pt. „Jesień życia i przemijanie. Przyroda, rytm życia i eschatologia”.  Liryczne  chwile przy świecach  poprowadziła  dyr. Biblioteki –Jolanta Radziszewska w towarzystwie zaproszonych gości m.in. : Bogdana Zdanowicza-  wójta gminy Dobrzyniewo oraz innych przedstawicieli samorządu gminnego, ks. Władysława Pilcickiego z parafii w Kopisku, przedstawicielki Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego – Małgorzaty Rokickiej-Szymańskiej oraz mieszkańców gminy Dobrzyniewo. W roli  prelegenta wystąpił  Hubert Piętka,  a cudowną  oprawę muzyczną przygotowało Państwo: Małgorzata i Sylwestr Trojanowscy.