20 i 22 kwietnia 2017 roku – spotkania autorskie z Renatą Piątkowską w trzech bibliotekach publicznych powiatu białostockiego.

Dodana: 4 maj 2017 13:00

20 i 22 kwietnia 2017 roku – spotkania autorskie z Renatą Piątkowską w trzech bibliotekach publicznych  powiatu białostockiego.

Książnica Podlaska (Biblioteka Powiatu Białostockiego) była współorganizatorem trzech spotkań autorskich z Renatą Piątkowską. Dwa spotkania realizowano w oparciu o projekt DKK, trzecie finansowane z budżetu Biblioteki w Wasilkowie.  Pani Renata jest znaną autorką ponad 30 tytułów książek dla dzieci, laureatką wielu nagród  literackich. Autorka w sposób bardzo ciekawy opowiadała o swej twórczości. Dodatkową atrakcją spotkań  była  wspaniała interpretacja  fragmentów wybranych książek zrealizowana przez zawodową lektorkę Panią Malwinę Kożurno, która towarzyszyła autorce.

Spotkania zorganizowano

20.04.2017 w :

• Miejskiej Bibliotece Publicznej w Choroszczy o godz.8.15 ph „Ciekawe co będzie jutro”
  • Bibliotece Publicznej Gminy Zawady o godz.11.00 ph„Nie mieści nam się w głowie”

22.04.2017 w:

• Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wasilkowie o godz.10.00 ph. „Która to Malala”