18 i 21 listopada 2016 roku – działania promocyjne Książnicy Podlaskiej zorganizowanym grupom.

Dodana: 23 listopad 2016 09:30

Książnica Podlaska, w tym Biblioteka Powiatu Białostockiego w Białymstoku, w ramach działań edukacyjno-promocyjnych realizuje cykliczne pilotowanie zorganizowanych grup po Bibliotece.
W nowej siedzibie usytuowanej na ulicy ul. M.Skłodowskiej-Curie 14 A w Białymstoku proponujemy szereg nowinek technicznych, a także prezentację realizowanych zadań ponad 100-letniej placówki.

18 i 19 listopada 2016 roku odwiedziła w/w instytucję grupa młodzieży z gminy Zawady (która także zapoznała się działalnością Filii nr 9 Książnicy Podlaskiej). Ponadto gościliśmy Panią Janę Capuk
z Łucka (Ukraina) w towarzystwie przedstawicieli Starostwa Powiatu Białostockiego. Działanie realizowano w ramach edukacyjno-kulturalnej współpracy przygranicznej.