17 października 2017 –spotkania autorskie z Katarzyną Zyskowską-Ignaciak

Dodana: 24 październik 2017 11:06

Książnica Podlaska im. Ł.Górnickiego (Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego) była współorganizatorem dwóch spotkań autorskich z Katarzyną Zyskowską – Ignaciak w dwóch bibliotekach samorządowych powiatu białostockiego. Pani Katarzyna jest absolwentką dziennikarstwa i marketingu. Mieszka w Warszawie, w wolnych chwilach wędruje po górach. Autorka 13 powieści  obyczajowych, w tym  m.in. trzytomowej serii „Upalne lato”, „Nie lubię kotów” czy „Wiecznej wiosny”, a także zbeletryzowanych biografii: Marii Skłodowskiej-Curie pt.„Zanim” oraz K.K. Baczyńskiego „Ty jesteś moje imię”, która w 2015 na Festiwalu Literatury Kobiet „Pióro i Pazur” otrzymała tytuł „Książki bez granic”.

Spotkania zorganizowano w:

• Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zabłudowie, godz.8.15
  • Gminnej Bibliotece Publicznej w Gródku, godz. 10.45

Spotkania autorskie, było okazją  do fizycznego kontaktu z pisarzem, bezpośrednich rozmów  z czytelnikiem.