15 listopada 2016 – „Bliżej książki i biblioteki” w Gminnej Bibliotece w Tykocinie

Dodana: 18 listopad 2016 10:52

naglowek

Biblioteka w Tykocinie zorganizowała spotkanie ph.„Bliżej książki i biblioteki”, na które zaprosiła dzieci z kl. II-IV wraz z  nauczycielami i opiekunami , którzy przybyli ze  Szkoły z Tykocina oraz Annę Bayer (autorkę książek, pedagoga) , a także Małgorzatę Rokicką –Szymańską z Biblioteki Powiatowej Książnicy Podlaskiej z Białegostoku . Podczas spotkania Pani Ania realizowała z dziećmi wspaniałe zabawy  edukacyjne nt. przyjaźni,   zaprezentowała też  wiersze z najnowszego swego tomiku poezji dla dzieci „Moda na dobre wychowanie”. Następnie przedstawicielka  Biblioteki z Białegostoku  przedstawiła uczestnikom „garść” informacji nt. roli biblioteki  i czytania  w życiu każdego człowieka.

Na koniec  Pani Marta Sokólska (kierownik Biblioteki) wraz z osobami  przybyłymi  na spotkanie wręczyła pięciu wybranym aktywnym,  „sumiennym” czytelnikom z  danej  grupy upominki w postaci książki A. Bayer oraz  dyplomy, a także odznakę wzorowego użytkownika.