10 marca 2017 – warsztaty biblioteczne w BPG Zawady.

Dodana: 14 marzec 2017 13:09

naglowek

Kolejne spotkanie w ramach  projektu bibliotecznego   pt. "Lubię to w Bibliotece" odbyło się w Bibliotece Publicznej Gminy Zawady.  Pomysłodawcą warsztatów  była Książnica Podlaska -Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego, a wykonawcą Urszula Chomik-Kraszewska (aktorka, nauczyciel XI LO w Białymstoku, koordynator wielu projektów m.in. teatralnych).

W zajęciach wzięły udział uczniowie klas IV i V Szkoły Podstawowej w Zawadach, którzy aktywnie angażują się w życie Biblioteki. Podczas warsztatów dzieci wykonywały ćwiczenia artykulacyjne  i dykcyjne usprawniające aparat mowy. Spotkanie przebiegała
w miłej atmosferze, pani Urszula połączyła zajęcia teoretyczne z praktycznymi, a wszystko odbywało się w formie zabawy. Cenne wskazówki i rady otrzymane od moderatora zostaną wykorzystane w wielu zajęciach szkolnych i nie tylko.