Seminarium informacyjne dotyczące Mikrodotacji FIO 2018 w województwie podlaskim

Dodana: 5 wrzesień 2018 08:20

Działasz w młodej organizacji pozarządowej, w grupie nieformalnej lub samopomocowej? Ty i Twoi znajomi macie głowy pełne pomysłów, ale brakuje Wam funduszy na ich zrealizowanie? Sprawdź jak zdobyć mikrodotacje i zaangażować środowisko lokalne.

SEMINARIUM INFORMACYJNE

Mikrodotacje FIO 2018 w województwie podlaskim oraz dobre praktyki pozyskiwania funduszy w Powiecie Białostockim

Białystok  06.09.2018r. godz. 11.00

Starosta Powiatu Białostockiego oraz Ośrodek Wsparcia Organizacji Pozarządowych w Białymstoku zapraszają organizacje pozarządowe i osoby fizyczne (inicjatorów grup nieformalnych) 6 września 2018 r. (czwartek) o godz. 11.00 do Starostwa Powiatowego w Białymstoku ul. Borsucza 2 na seminarium, podczas którego zostaną przedstawione zasady ubiegania się o środki na realizację inicjatyw społecznych w rozpoczynającym się właśnie konkursie grantowym, a także dobre praktyki pozyskiwania funduszy w Powiecie Białostockim.

Możecie realizować projekty edukacyjne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne i wiele, wiele innych. Finansowane będą takie działania jak na przykład: warsztaty, spotkania, kursy, szkolenia, zajęcia artystyczne, wystawy, koncerty.

Na realizację lokalnych inicjatyw można uzyskać dotację  w wysokości do 5 000zł.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz wniosku o dofinansowanie będą dostępne na stronie internetowej: http://mikrodotacjepodlaskie.pl/

Program seminarium:

10.45 – 11.00 - Rejestracja uczestników

11.00 – 11.10 - Powitanie

11.10 – 12.40 - seminarium dotyczące zasad ubiegania się o środki na realizację inicjatyw społecznych

12.40 – 13.30 - dobre praktyki (prezentacja Stowarzyszenia Przyjaciół Niewodnicy, Fundacji Wolna Wyspa w Karczmisku, Stowarzyszenia Bardzo Aktywna Wieś „BArWa” w Rafałówce)

13.30 – 14.00 – wybór przedstawicieli do Zespołu Konsultacyjno-Doradczego przy Zarządzie Powiatu Białostockiego

14.00 - poczęstunek i zakończenie seminarium

Proszę o potwierdzenie udziału w seminarium do 31 sierpnia 2018 roku na adres email: a.polinska@st.bialystok.wrotapodlasia.pl lub pod numerem tel. 85 740 39 96

PROJEKT DOFINANSOWANY

ZE ŚRODKÓW PROGRAMU