XXXIX sesja Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji

Dodana: 9 luty 2021 12:19

OGŁOSZENIE

Informuję, iż 18 lutego 2021 roku o godz.  1500  odbędzie się XXXIX sesja Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji w trybie zdalnym (w formie wideokonferencji).

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad XXXIX sesji Rady Powiatu Białostockiego.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Powiatowego programu promocji zatrudnienia oraz aktywizacji lokalnego rynku pracy na lata 2021 - 2025”.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Powiatowego programu działań na rzecz osób niepełnosprawnych w zakresie rehabilitacji zawodowej oraz zatrudniania i przestrzegania praw osób niepełnosprawnych na lata 2021 - 2025”.
  5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia nauczycieli oraz ustalenia maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie nauczycieli w 2021 roku.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Powiatu Białostockiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2021.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2021 – 2034.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia stanowiska dotyczącego budowy drogi ekspresowej Białystok – Augustów.
  10. Interpelacje i zapytania Radnych.
  11. Informacja Starosty o pracach Zarządu między sesjami Rady.
  12. Przyjęcie protokołu z obrad XXXVIII sesji Rady Powiatu Białostockiego.
  13. Sprawy różne.
  14. Zamknięcie obrad XXXIX sesji Rady Powiatu Białostockiego.

Podpisał:

Zenon Żukowski

Przewodniczący Rady

Białystok, 9 luty 2021 r.