XXXII Sesja Rady Powiatu Białostockiego V kadencji

Dodana: 21 listopad 2016 12:38

Sesja Rady Powiatu

Dnia 13 października 2016 roku w Starostwie Powiatowym w Białymstoku, przy ul. Borsuczej 2 odbyła się XXXII Sesja Rady Powiatu Białostockiego V kadencji podczas, której podjęto następujące uchwały Rady Powiatu Białostockiego:

• w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2016,
  • w sprawie przyjęcia rezygnacji z funkcji Członka Zarządu Powiatu Białostockiego,
  • w sprawie przystąpienia Powiatu Białostockiego do realizacji inwestycji w SP ZOZ w Łapach w latach 2017-2018,
  • zmieniającą uchwałę w sprawie wyboru członków Komisji Promocji i Rozwoju Powiatu Rady Powiatu Białostockiego,
  • w sprawie odwołania przewodniczącego Komisji Promocji i Rozwoju Powiatu,
  • w sprawie powołania przewodniczącego Komisji Promocji i Rozwoju Powiatu,
  • w sprawie odwołania przewodniczącego Komisji Infrastruktury Technicznej Powiatu Białostockiego,
  • w sprawie powołania przewodniczącego Komisji Infrastruktury Technicznej Powiatu Białostockiego.

Wniosek Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość dotyczący odwołanie Starosty Powiatu Białostockiego został przełożony na następną Sesję.

Poniżej porządek obrad XXXII Sesji Rady Powiatu Białostockiego V kadencji:

1. Otwarcie obrad XXXII sesji Rady Powiatu Białostockiego.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Rozpatrzenie wniosku o odwołanie Starosty Powiatu Białostockiego.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2016.
  5. Przyjęcie informacji Zarządu Powiatu o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Białostockiego za I półrocze 2016 roku.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia rezygnacji z funkcji Członka Zarządu Powiatu Białostockiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia Powiatu Białostockiego do realizacji inwestycji w SPZOZ w Łapach w latach 2017-2018.
  8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wyboru członków Komisji Promocji i Rozwoju Powiatu Rady Powiatu Białostockiego.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie odwołania Przewodniczącego Komisji Promocji i Rozwoju Powiatu.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Przewodniczącego Komisji Promocji i Rozwoju Powiatu.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie odwołania Przewodniczącego Komisji Infrastruktury Technicznej Powiatu Białostockiego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Przewodniczącego Komisji Infrastruktury Technicznej Powiatu Białostockiego.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Członka Zarządu Powiatu Białostockiego.
  14. Informacja Starosty o pracach Zarządu między sesjami Rady.
  15. Interpelacje i zapytania Radnych.
  16. Przyjęcie protokołów z obrad XXIX, XXX i XXXI sesji Rady Powiatu Białostockiego.
  17. Sprawy różne.
  18. Zamknięcie obrad XXXII sesji Rady Powiatu Białostockiego.