„XVI Spotkanie pokoleń” w Domu Pomocy Społecznej w Czerewkach

Dodana: 6 sierpień 2019 14:53

Starosta Jan Perkowski i Jan Gradkowski z Zarządu Powiatu Białostockiego wzięli udział w „XVI Spotkaniu pokoleń”, które odbyło się 3 sierpnia 2019 r. w Domu Pomocy Społecznej w Czerewkach. Impreza, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem była okazją do wspólnego spotkania mieszkańców Domu ich rodzin, przyjaciół i znajomych oraz społeczności lokalnej.

Przybyłych gości i mieszkańców powitał dyrektor placówki Józef Domaszuk, a otwarcia spotkania dokonał starosta Jan Perkowski. W trakcie wystąpienia starosta mówił jak ważną rolę w życiu mieszkańców Domu odgrywa utrzymywanie kontaktu z rodziną i bliskimi. Pogoda dopisała, wywiązała się  prawdziwie rodzinna atmosfera. W trakcie wydarzenia można było podziwiać występy uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej i Zespołu „Małanka” z Bielska Podlaskiego, Chóru i „Kapeli pod Wezwaniem” z Suraża, Zespołu „Koplanianki” z Koplan, słuchaczy Uniwersytetu III Wieku z Białegostoku oraz mieszkańców DPS w Czerewkach.