WARSZTATY Z CYKLU „POZNAJEMY ROŚLINY LECZNICZE”

Dodana: 14 marzec 2017 13:56

naglowek

STAROSTWO POWIATOWE W BIAŁYMSTOKU

SERDECZNIE ZAPRASZA

DO UDZIAŁU W JEDNODNIOWYCH BEZPŁATNYCH

WARSZTATACH  Z  CYKLU  „POZNAJEMY  ROŚLINY LECZNICZE”

Warsztaty z cyklu „Poznajemy rośliny lecznicze” organizowane są w ramach projektu pn. „Odkryj nasz skarb - Poznaj przyrodę powiatu białostockiego” dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. Skierowane są do uczniów szkół z terenu powiatu białostockiego.

Celem warsztatów jest przybliżenie i zapoznanie z bogactwem przyrodniczym Powiatu Białostockiego w postaci roślin leczniczych.

Warsztaty odbędą się w miesiącu kwietniu i maju 2017 r. w Punkcie Usług Turystycznych „Bukowisko” w Supraślu przy ul. Piłsudskiego 64 (transport należy zapewnić we własnym zakresie). W warsztatach wezmą udział 30 osobowe grupy uczniów szkół podstawowych.

Zapraszamy wszystkich chętnych i prosimy o wypełnienie i przekazanie na adres Starostwa Powiatowego w Białymstoku, ul. Borsucza 2, 15 – 569 Białystok, faxem pod nr 85 7403982 lub e-mailem: d.zadykowicz@powiatbialostocki.pl załączonego formularza zgłoszeniowego:

O zakwalifikowaniu się do udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz Zgłoszeniowy:

formularz zgłoszeniowy

Zadanie dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku

naglowek