Po otwarciu nowego budynku szpitala w Łapach pacjenci uruchomili zbiórkę na jego doposażenie

Dodana: 8 marzec 2019 14:30

W drugiej połowie lutego nastąpiło uroczyste otwarcie nowego budynku SP ZOZ w Łapach. Znajdują się tam: nowoczesny Blok Operacyjny, Oddział Chirurgiczny, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Pracownia Endoskopii oraz Centralna Sterylizatornia. Inwestycja kosztowała 20 mln 700 tys. zł. Niemal w całości sfinansował ją powiat białostocki. Pacjenci i personel szpitala zyskali komfortowe warunki, szpital będzie mógł teraz przyjąć większą liczbę pacjentów. Jednak część drobnego sprzętu pozamedycznego przeniesiono tu z dotychczasowych oddziałów. Jeden z mieszkańców Łap zainicjował na pomagam.pl zbiórkę pieniędzy na zakup nowych taboretów, lusterek, kubków itp. Cieszy nas taka inicjatywa, bo odbieramy ją jako wyraz solidarności ze szpitalem w Łapach. Deklarujemy, że do kwoty ze zbiórki powiat doda co najmniej drugie tyle.

Osoby, które chcą wesprzeć szpital powiatowy w Łapach mogą to zrobić TUTAJ.