Odznaka „Primus in Agendo"dla dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

Dodana: 17 maj 2019 10:45

Zasłużeni pracownicy urzędów pracy otrzymali odznaki podczas konferencji regionalnej „Aktywizacja zawodowa – dobre praktyki urzędów pracy" w Operze i Filharmonii Podlaskiej Białymstoku. Wśród wyróżnionych była Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku Dorota Kolenda. Jako jedna z siedmiu osób otrzymała z rąk Ministra Krzysztofa Michałkiewicza  odznakę honorową „Primus in Agendo"  (łac. „Pierwszy w Działaniu”). O jej przyznanie wnioskował Starosta Powiatu Białostockiego Jan Perkowski.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele czterech województw: podlaskiego, mazowieckiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Organizatorem spotkania był Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.