Nowa sala obsługi interesantów Wydziału Komunikacji

Dodana: 3 sierpień 2020 13:59

Nową, większą niż do tej pory salę obsługi interesantów Wydziału Komunikacji otwiera (3.08) Starostwo Powiatowe w Białymstoku. Usprawni to pracę urzędników, mieszkańcy też powinni być zadowoleni.

- Klimatyzowana sala mieści się na parterze, nie trzeba będzie już wchodzić po schodach na I piętro. Dodatkowo kasa, która do tej pory była na II piętrze, także jest przeniesiona na parter i mieści się tuż przy okienkach Wydziału – wyjaśnia starosta Jan Bolesław Perkowski.

Od 3.08 Starostwo wznawia też obsługę mieszkańców, którzy na wizytę w Wydziale Komunikacji umówili się przez internet. W ostatnich tygodniach e-rezerwacja nie była możliwa.

Pozostali interesanci, niezależnie od tego w jakim wydziale chcą załatwić formalności, w związku z pandemią Covid-19 muszą zająć kolejkę telefonicznie:

- Wydział Komunikacji - tel. kom. 730 200 356, tel. kom. 730 200 736 (lub e-rezerwacja na stronie www.powiatbialostocki.pl  )
- Wydział Architektury - tel. kom. 730 200 137
- Wydział Środowiska i Rolnictwa - tel. kom. 730 200 317
- Wydział Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji – tel. 85 74039 96
- Wydział Spraw Społecznych i Zarządzania Kryzysowego - tel. 85 740 39 68

Także od 3.08 wejście do Starostwa będzie możliwe tylko od strony ul Borsuczej (drzwi główne). Ma to związek z likwidacją tymczasowego biura podawczego i zamknięciem wejścia bocznego – od strony parkingu.  Wchodzących obowiązują maseczki na twarzy i dezynfekcja rąk.