II edycja konkursu plastycznego pn. „Atrakcje przyrodnicze Powiatu Białostockiego”

Dodana: 14 marzec 2017 14:29

naglowek

STAROSTWO POWIATOWE W BIAŁYMSTOKU

SERDECZNIE ZAPRASZA

DO UDZIAŁU W II edycji konkursu plastycznego

pn. „Atrakcje przyrodnicze Powiatu Białostockiego”

Konkurs organizowany jest w ramach projektu pn. „Odkryj nasz skarb - Poznaj przyrodę powiatu białostockiego” dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu białostockiego.

Zapraszamy wszystkich chętnych i prosimy o wypełnienie i przekazanie do dnia 20 marca 2017 r. na adres Starostwa Powiatowego w Białymstoku, ul. Borsucza 2, 15 – 569 Białystok, faxem pod nr 85 7403982 lub e-mailem: d.zadykowicz@powiatbialostocki.pl załączonego formularza zgłoszeniowego:

Szczegółowe informacje przedstawia załączony regulamin konkursu.

Regulamin konkursu plastycznego

zgłoszenie do konkursu

Zadanie dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku