eliminacje powiatowe XIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem: „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” - rozstrzygnięte

Dodana: 22 maj 2017 15:44

eliminacje powiatowe XIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem: „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” - rozstrzygnięte

W dniu 8 maja 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Białymstoku odbyło się rozstrzygnięcie eliminacji powiatowych XIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem: „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Na konkurs wpłynęło łącznie 178 prac ze szkół z terenu powiatu białostockiego. Komisja konkursowa w składzie:

  1. Jolanta Den – Wicestarosta Powiatu Białostockiego
  2. Joanna Kondzior – Sekretarz Powiatu Białostockiego
  3. Maria Marciszewska – Dyrektor w Wydziale Spraw Społecznych i Zarządzania Kryzysowego
  4. Agnieszka Polińska – pracownik w Wydziale Spraw Społecznych i Zarządzania Kryzysowego.

dokonała oceny prac plastycznych w czterech grupach wiekowych i postanowiła zakwalifikować do etapu wojewódzkiego prace następujących uczniów:

I grupa (6-9 lat)

  1. DIANA FALKOWSKA, Dom Kultury w Łapach, nauczyciel/opiekun: Ewa Stranc
  2. BARBARA MOCZYDŁOWSKA, Dom Kultury w Łapach, nauczyciel/opiekun: Ewa Stranc
  3. ALEKSANDRA ŚREDZIŃSKA, Szkoła Podstawowa im. S. Staszica w Turośni Kościelnej, nauczyciel/ opiekun: Dorota Poślada
  4. ŁUKASZ ŁUPIŃSKI, Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej, nauczyciel/ opiekun: Bożena Płońska,
  5. ZUZANNA ZAREMBA, Szkoła Podstawowa im. H. Kołłątaja w Uhowie, nauczyciel/opiekun: Kamila Niemczynowicz.

 

II grupa (10-13 lat)

  1. WIKTORIA LEWANDOWSKA, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II w Łapach nauczyciel/ opiekun: Agnieszka Zdrodowska-Karkosz,
  2. MARTYNA ŁUPIŃSKA, Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zespole Szkół w Płonce Kościelnej, nauczyciel/opiekun: Anna Rząca,
  3. GABRIELA WILDOWICZ, Zespół Szkół w Gródku, Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci Michała i Aleksandra Chrzanowskich, nauczyciel/opiekun: Dorota Wildowicz,
  4. WIKTORIA WILIŃSKA, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Kleosinie, nauczyciel/opiekun: Olga Granacka,
  5. WIKTORIA MARKOWSKA, Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej, nauczyciel/opiekun: Alicja Skłodowska,

Wyróżnienie otrzymała Matylda Oniszczuk z Zespołu Szkół w Gródku, nauczyciel/opiekun: Barbara Wakulewska.

 

 

 

III grupa (14-18 lat)

  1. MARZENA URWAN, Zespół Szkół w Gródku, Gimnazjum, nauczyciel/opiekun: Barbara Wakulewska,
  2. GABRIELA OPOŃSKA, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym, nauczyciel/opiekun: Beata Petelska,
  3. KATARZYNA WISZOWATA, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym, nauczyciel/opiekun: Beata Petelska,
  4. MAGDALENA CWALIŃSKA, Gimnazjum nr 1 im. ppłk. S. Nilskiego-Łapińskiego w Łapach, nauczyciel/ opiekun:
  5. KAROLINA WIĘCKO, Gimnazjum nr 1 im. ppłk. S. Nilskiego-Łapińskiego w Łapach, nauczyciel/ opiekun:

 

IV grupa – uczniowie i wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno – wychowawczych, świetlic terapeutycznych, oddziałów integracyjnych, którzy nie ukończyli 18 r.ż.

KRZYSZTOF ROBIENIEK, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II w Łapach, nauczyciel/opiekun: Ewa Niewińska, Beata Twarowska.

 

 

Podsumowanie konkursu i wręczenie dyplomów oraz nagród odbędzie się w dniu 9 czerwca br. o godz. 11.00 podczas Pikniku Ekologicznego w Supraślu (ul. Białostocka, plac Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bukowisko”).