Bezpłatne badania Szpitala Powiatowego na XXX Jarmarku Dominikańskim

Dodana: 5 sierpień 2019 12:16

W niedzielę (4.07.2019 r.) pielęgniarki ze Szpitala Powiatowego w Łapach przebadały mieszkańców gminy Choroszcz i okolic. Okazją był Jarmark Dominikański.

Personel SP ZOZ Łapy i Powiat Białostocki po raz siódmy przeprowadzili akcję „Szpital Mieszkańcom Powiatu”. Można było bezpłatnie wykonać  analizę  składu  masy  ciała  i  skonsultować wynik  z dietetykiem, zbadać poziom cukru i zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi. Z tej możliwości w ciągu 4 godzin skorzystało ponad 100 osób.

Jednocześnie zapraszamy na najbliższą akcję 15 września 2019 r. na Orliku w Kleosinie w gminie Juchnowiec Kościelny. Okazją będzie Festyn „Przybij piątkę”.

Swoje stoisko na Jarmarku Dominikańskim w Choroszczy miał też Powiatowy Urząd Pracy.