Termomodernizacja budynku
Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Translator

Termomodernizacja budynku

Termomodernizacja budynku głównego szpitala z zapleczem, wymianą instalacji centralnego ogrzewania oraz termomodernizacja budynku poradni specjalistycznych z częścią administracyjną SP ZOZ w Łapach ul. Korczaka 23.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach realizuje
Projekt pn. „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi  w  ramach działania 9.3 – Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej priorytetu IX Infrastruktura energetyczna przyjazna środowisku
i efektywność energetyczna Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013.

Zawarta umowa z wykonawcą „Akcess Storosta i Wspólnicy s.j.” z siedzibą
w Białymstoku  opiewa na kwotę 2  320 695, 82 zł.

Do 2014 roku  zostanie zakończona termomodernizacja budynku głównego szpitala z zapleczem, wymianą instalacji centralnego ogrzewania oraz termomodernizacja budynku poradni specjalistycznych z częścią administracyjną SP ZOZ w Łapach ul. Korczaka 23.

Zakres prac obejmuje roboty termomodernizacyjne i budowlane, które zostały szczegółowo ujęte w dokumentacji technicznej i audycie energetycznym, a w szczególności: 1.Termomodernizacja budynku głównego z zapleczem SP ZOZ w Łapach - obejmująca - docieplenie ścian zewnętrznych piwnic i nadziemia części głównej i gospodarczej budynku, - docieplenie stropodachu wentylowanego, - docieplenie stropodachów pełnych nad częścią główną i gospodarczą budynku, - remont i przebudowa instalacji odgromowej, - wymianę starych okien w pomieszczeniach nadziemia części głównej i gospodarczej budynku, - wymianę starych luksferów na okna w pomieszczeniach nadziemia części głównej, - wymianę starych drzwi i wrót wejściowych do pomieszczeń nadziemia części głównej i gospodarczej budynku, - oraz wymianę instalacji centralnego ogrzewania łącznie z grzejnikami (zdemontowany złom jest własnością inwestora). 2.Termomodernizacja budynku poradni specjalistycznej z częścią administracyjną SP ZOZ w Łapach obejmująca: - docieplenie fundamentów, - docieplenie ścian zewnętrznych nadziemia, - docieplenie stropu nad wejściem, - wymianę okien w części nadziemnej budynku i drzwi wejściowych.

Starostwo Powiatowe w Białymstoku Borsucza 2

Wydział Geodezji Katastru i Nieruchomości Branickiego 13