Polityka cookies dla strony internetowej Starostwa Powiatowego w Bialymstoku
Galeria zdjęć
Galeria zdjęć
Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Translator

  

Galeria zdjęć

Ochotnicze Straże Pożarne na terenie Powiatu Białostockiego

Lp.

Gmina

Ochotnicza Straż Pożarna

1.

Choroszcz

1. Barszczewo

Prezes – Krzysztof Konicki

2. Choroszcz    

Prezes – Krzysztof Kraśnicki

3. Izbiszcze  

Prezes – Piotr Silwonik

4. Klepacze  

Prezes – Antoni Ostrowski

5. Kruszewo 

Prezes – Władysław Sokół

6. Pańki  

Prezes – Andrzej Kościuczyk

7. Rogowo

Prezes – Krzysztof Kozłowski

8. Rogówek 

Prezes – Wiesław Zinówko

9. Złotoria 

Prezes – Albin Milewski

10. Żółtki  

Prezes – Wojciech Grzybko

2.

Czarna Białostocka

1. Brzozówka Ziemiańska

Prezes – Jerzy Skorupski 

2. Czarna Białostocka       

Prezes – Sylwester Piktel

3. Czarna Wieś Kościelna

Prezes – Krzysztof Horba

4. Łapczyn

Prezes – Marian Piktel

5. Oleszkowo

Prezes – Jacek Skobodziński

6. Wólka Ratowiecka

Prezes – Wiesław Fiedosiuk

7. Zdroje      

Prezes – Grzegorz Drobniuch

3.

Dobrzyniewo Duże

1. Dobrzyniewo Duże  

Prezes – Paweł Dobrogowski

2.                    -

3. Kozińce  

Prezes – Dariusz Pigiel

4. Letniki

Prezes – Paweł Talecki   

5. Pogorzałki   

Prezes – Stanisław Kraszewski

4.

Gródek

1. Bobrowniki  

Prezes –Jan Bilkiewicz

2. Gródek  

Prezes – Cezary Stanisław Wojtkowski

3.                      -

4.                      -

5. Podozierany  

Prezes – Jerzy Bielenia

6. Załuki    

Prezes – Franciszek Apanowicz

5.

Juchnowiec Kościelny

1. Biele

Prezes – Leszek Kuczyński

2. Czerewki

Prezes – Bogdan Pruszyński

3. Dorożki  

Prezes – Witold Wojszko

4. Hermanówka   

Prezes – Antoni Bućko

5. Hołówki Duże  

Prezes – Tomasz Gaiński

6. Hołówki Małe

Prezes – Marek Opryszczko

7. Janowicze

Prezes – Krzysztof  Kazuczyk

8. Juchnowiec Dolny

Prezes – Stanisław Szczytko

9. Kleosin  

Prezes – Janusz Walerowski

10. Koplany

Prezes – Wojciech Zajkowski

11. Lewickie  

Prezes – Henryk Silwon

12. Szerenosy   

Prezes – Stanisław Szerenos

13. Tryczówka  

Prezes – Henryk Jóźwik

14. Wojszki

Prezes – Jan Bruczko

15. Złotniki   

Prezes – Wiktor Antoniuk

6.

Łapy

1. Bokiny   

Prezes – Piotr Herman

2. Łapy   

Prezes – Zbigniew Jurkian

3. Łupianka Stara   

Prezes – Krzysztof Łupiński

4. Uhowo  

Prezes – Tadeusz Malinowski

5. Daniłowo Duże

Prezes – Zbigniew Stawierej

6. Płonka Kościelna

Prezes – Krzysztof Łapiński

7. Łapy-Dębowina

Prezes – Mariusz Kostyra

7.

Michałowo

1. Bondary  

Prezes – Jerzy Stocki

2. Jałówka    

Prezes – Roman Mielko

3.                    -              

4. Michałowo  

Prezes – Tadeusz Juchimowicz

5. Nowa Wola  

Prezes – Eugeniusz Niedźwiedź

6.                     -

7. Szymki    

Prezes – Krzysztof Urwan

8.                       -

8.

Poświętne

1. Brzozowo Stare

2. Grochy

Prezes – Wojciech Feliks Roszkowski

3. Kamińskie Jaśki

4. Liza Stara

5.                       -

6. Pietkowo

Prezes – Robert Kusielczuk

7. Poświętne

Prezes – Mieczysław Zawadzki

8. Wilkowo Stare

Prezes – Przemysław Warpechowski

9.

Supraśl

1. Ogrodniczki  

Prezes – Cezary Matejczuk

2. Sokołda   

Prezes – Dariusz Antonowicz

3. Supraśl  

Prezes – Krzysztof Kwasiborski

10.

Suraż

1. Kowale

Prezes – Mirosław Motoszko

2. Rynki

3. Suraż

Prezes – Leszek Sosnowski

4. Zawyki

Prezes – Piotr Owczarczuk

5. Zimnochy

Prezes – Cezary Leszczyński

11.

Turośń Kościelna

1. Chodory  

Prezes – Karol Mieszkowicz

2. Iwanówka   

Prezes – Grzegorz Bukłaha

3. Turośń Kościelna  

Prezes – Artur Juszczuk

4. Borowskie Michały

Prezes – Franciszek Borowski

5. Turośń Dolna

Prezes – Antoni Fiedorczuk

6. Niewodnica Korycka

Prezes – Paweł Gołembicki

7. Borowskie Olki

Prezes – Grzegorz Matysiuk

12.

Tykocin

1. Jeżewo Stare  

Prezes – Marek Rzędzian

2. Łopuchowo

Prezes – Mikołaj Sokólski

3. Nieciece

Prezes – Tadeusz Powichrowski

4. Pajewo    

Prezes – Roman Jabłoński

5. Piaski  

Prezes – Grzegorz Zubrzycki

6. Radule

Prezes – Tomasz Hrynaszewski

7. Rzędziany  

Prezes – Stanisław Lenczewski

8. Saniki  

Prezes – Romuald Beckiel

9. Sawino  

Prezes – Franciszek Kowalewski

10. Siekierki

Prezes – Witold Stanisław Ostrowski

11. Sierki  

Prezes – Mieczysław Pańkowski

12. Tykocin

Prezes – Tadeusz Kwiatkowski

13.

Wasilków

1. Dąbrówki

Prezes – Szczepan Zawadzki

2. Jurowce

PrezesMaciej Rogowski

3. Nowodworce  

Prezes – Wojciech Domanowski

4. Studzianki 

Prezes – Edward Dubiejko

5. Wasilków  

Prezes – Łukasz Żukowski

14.

Zabłudów

1. Kudrycze 

Prezes – Jarosław Lul

2. Pawły

Prezes – Michał Charytoniuk

3. Zabłudów

Prezes – Romuald Wiszniewski

4. Ciełuszki

Prezes- Anatol Grygoruk

5. Folwarki Wielki

Prezes – Antoni Jakubowski

6. -

7. Kaniuki

Prezes – Eugeniusz Jakoniuk

8. Krynickie

Prezes – Marcin Oblacewicz

9. Nowosady

Prezes – Andrzej Babul

10. -

11. Rafałówka

Prezes – Czesław Prus

12. Ryłoby

Prezes – Eugeniusz Aleksiejuk

13. Rzepniki

Prezes – Wacław Tarasiuk

14. Żuki

Prezes – Adam Węckowski

15.

Zawady

1. -

2. Łaś – Toczyłowo

Prezes – Antoni Rzędzian

3. -

4. Zawady     

Prezes – Jarosław Targoński

Oddziały terenowe Stowarzyszeń na terenie Powiatu Białostockiego

Lp.

Nazwa stowarzyszenia

Adres stowarzyszenia

Adres www

1.

Społeczno-Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym
i Niepełnosprawnym "Edukator"
w Łomży Oddział w Czarnej Wsi Kościelnej
Prezes - Anna Stefańczuk

Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej ul. Szkolna 1
16-020 Czarna Wieś Kościelna



2.

Polskie Towarzystwo Psychiatryczne Oddział Podlaski w Choroszczy

Przewodniczący - Agata Szulc

SPP ZOZ
Plac dr Z. Brodowicza 1
16-070 Choroszcz

 

3.

-

-

-

4.

Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii Oddział Białostocki
w Kolonii Księżyno

Prezes - Wojciech Burzyński

Kolonia Księżyno 4
16-001 Kleosin

ptma-bialystok.astronomia.pl

 

5.

-

-

-

6.

Regionalny Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem
"Jesteśmy Razem".

Prezes - Halina Sobolewska-Wildner

Księżyno
ul. Szkolna 5
16-001 Kleosin



 

7.

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Oddział Białystok

Prezes - Mariusz Olszański

Leńce 19A
16-002 Dobrzyniewo Duże

 www.kgfirma.nazwa.pl/pzhgp-bialystok/

Stowarzyszenia zwykłe na terenie Powiatu Białostockiego

Lp.

Nazwa stowarzyszenia

Adres stowarzyszenia

Adres www

1.

Supraska Inicjatywa Gospodarcza

Prezes - Krzysztof Andrejewicz

ul. Cieliczańska 2
16-030 Supraśl

 

2.

-

-

 

3.

Towarzystwo Rozwoju Miasta i Gminy Supraśl

Prezes - Bogdan Budzisz

Centrum Kultury i Rekreacji
Dom Ludowy
ul. Piłsudskiego 11
16-030 Supraśl



4.

-

-

 

5.

Stowarzyszenie Mieszkańców Otuliny Parku Narwiańskiego

Przedstawiciel - Katarzyna Dąbrowska

ul. Zaczerlańska 35
16-070 Choroszcz



6.

Zielony Wasilków

Przedstawiciel - Dariusz Skowroński

ul. Sportowa 20
16-010 Wasilków

www.zielonywasilkow.webpark.pl

7.

Stowarzyszenie Obrona Praw Człowieka

Przedstawiciel - Józef Fiłonowicz

ul. Nowy Świat 7
16-030 Supraśl

 

8.

Stowarzyszenie Mieszkańców Kleosina JEDNOŚĆ

Przedstawiciel - Piotr Snarski

ul. Długosza 23
16-001 Kleosin

 

9.

Nasze Fasty

Przedstawiciel - Jarosław Zalewski

ul. Szosa Knyszyńska 9
15-694 Fasty

www.fastyonline.pl

10.

Stowarzyszenie "Demoskratos"

Przedstawiciel - Wojciech Dziedzic

Studzianki
ul. Białostocka 17
16-010 Wasilków

 

11.

Klub Abstynenta "Wolność" w Choroszczy

Przedstawiciel - Janusz Zawadzki

ul. Sienkiewicza 29
16-070 Choroszcz

 

12.

Stowarzyszenie "PO PIERWSZE CZŁOWIEK"

Przedstawiciel - Zdzisława Borowska

Zimnochy - Susły 57
18-105 Suraż

 
13.

Stowrzyszenie "Dobro Natury"

Przedstawiciel - Helena Weronika Owczrczuk

Zawyki-Ferma 15
18-105 Suraż
 
14. Koło Gospodyń Domowych "KUMOSZKI"

Przedstawiciel - Beata Rzemieniecka

 

Łyski 56
16-070 Choroszcz
 

15.

Skarby Podlasia

Przedstawiciel - Elżbieta Bura

Topolany 23

16-050 Michałowo

 

Stowarzyszenia rejestrowe na terenie Powiatu Białostockiego

Lp.

Nazwa stowarzyszenia

Adres stowarzyszenia

Adres www

1.

Towarzystwo Przyjaciół Choroszczy

Prezes - Józef Waczyński

ul. Sienkiewicza 29
16-070 Choroszcz

 

2.

Łapskie Towarzystwo Regionalne im. Ppłk Stanisława Nilskiego-Łapińskiego

Prezes -Dorota Kondratiuk

ul. Sikorskiego 24
18-100 Łapy

www.lapskie.pl

3.

-

-

 

4.

-

-

 

5.

-

-

 

6.

-

-

 

7.

-

-

 

8.

Miejsko-Gminne Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "Jedność"

Prezes - Sławomir Sacharczuk

ul. Torowa 9
16-020 Czarna Białostocka

 

9.

Towarzystwo Miłośników Czarnej Białostockiej i Okolic

Prezes - Janina Wołodźko

ul. Torowa 28 lok. 31
16-020 Czarna Białostocka

 

10.

-

-

 

11.

-

-

 

12.

Towarzystwo Krzewienia Kultury "Lotos"

Prezes - Mirosława Jadwiga Bezdziel

Studzianki
ul. Podleśna 3
16-010 Wasilków



13.

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Gródeckiej

Przewodnicząca - Elżbieta Greś

ul. A. i G. Chodkiewiczów 4
16-040 Gródek

 

14.

-

-

 

15.

-

-

 

16.

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Michałowskiej

Prezes - Mikołaj Greś

ul. Białostocka 19
16-050 Michałowo

 

17.

-

-

 

18.

Towarzystwo Ziemi Jałowskiej

Przewodniczący - Marian Hajduczenia

16-054 Jałówka
gmina Michałowo

 

19.

-

-

 

20.

-

-

 

21.

Łapskie Stowarzyszenie Klubów Abstynenta Klub Abstynenta "Przyszłość"

Prezes - Stanisław Płoński

ul. Sikorskiego 18
18-100 Łapy

 

22.

-

-

 

23.

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Miasta i Gminy Czarna Białostocka

Prezes - Jerzy Bińkowski

ul. Torowa 9
16-020 Czarna Białostocka

 

24.

Zespół Ludzi Dobrej Woli

Prezes - Grażyna Juchnicka

Grzybowce 38
16-040 Gródek

 

25.

-

-

-

26.

Stowarzyszenie "Uroczysko"

Prezes - Michał Kozłowski

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Nowy Świat 56
16-030 Supraśl



27.

-

-

 

28.

-

-

 

29.

Narwiańskie Stowarzyszenie Krajoznawcze im. Zygmunta Bujnowskiego

Prezes - Adam Rudawski

ul.11 Listopada 8
16-080 Tykocin

 

30.

-

-

 

31.

-

-

 

32.

Stowarzyszenie Wspierania Rodziny "Przyjaźń"

Prezes - Anna Ejsmont

ul. Piłsudskiego 58
16-030 Supraśl

 

33.

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Razem" w Czarnej Białostockiej

Przewodnicząca - Irena Staniszczak

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Czajkowskiego 9
16-020 Czarna Białostocka

 

34.

-

-

 

35.

-

-

-

36.

-

-

-

37.

-

-

 

38.

-

-

 

39.

-

-

 

40.

-

-

 

41.

-

-

 

42.

Stowarzyszenie Wspierania Oświaty Kultury i Sportu

Prezes - Bożenna Chmielewska

Ogrodniczki
ul. Szkolna 3
16-030 Supraśl

 

43.

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Wasilkowskiej im. ks. Wacława Rabczyńskiego

Prezes - Wiesław Dąbrowski

Urząd Miejski
ul. Białostocka 7
16-010 Wasilków

 

44.

Towarzystwo Przyjaciół Supraśla

Prezes - Tomasz Grzegorz Ołdytowski

ul. Józefa Piłsudskiego 58
16-030 Supraśl

www.tpssuprasl.republika.pl

45.

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Tykocińskiej

Prezes - Joanna Malesińska

ul. Plac Czarnieckiego 9
16-080 Tykocin

 

46.

Stowarzyszenie Agroturystyczne "Agrokresy"

Prezes - Wiesława Małgorzata Trusewicz

ul. Białostocka 19
16-050 Michałowo

 

47.

Stowarzyszenie Kulturalne "Collegium Suprasliense"

Prezes - Mariusz Zemło

ul. Dolna 34
16-030 Supraśl

 

48.

-

-

 

49.

Towarzystwo Przyjaciół Suraża
i Okolic

Prezes - Dariusz Paczusko

ul. Bielska 4 lokal 1
18-105 Suraż

www.suraz.org.pl

50.

Stowarzyszenie Przyjaciół Niewodnicy

Prezes - Zdzisław Narel

  • Status organizacji pożytku publicznego

Szkoła Podstawowa
w Niewodnicy Kościelnej
ul. Kościelna 10
18-106 Turośń Kościelna

www.niewodnica.prv.pl

51.

Narwiańskie Towarzystwo Ochrony Środowiska

Prezes - Andrzej Bielonko

  • Status organizacji pożytku publicznego

Uhowo
ul. Kolejowa 8
18-100 Łapy

www.ntos.narew.org

52.

Stowarzyszenie Międzynarodowej i Międzykulturowej Wymiany "Anawoj"

Prezes - Wojciech Pappai

ul. Gródecka 4
16-050 Michałowo

www.anawoj.org

53.

Towarzystwo Przyjaciół Gminy Juchnowiec Kościelny

Prezes - Józef Kasperuk

Rumejki 13
16-061 Juchnowiec Kościelny

 

54.

-

-

 

55.

Stowarzyszenie "Warzywa narwiańskie"

Prezes - Krzysztof Zagórski

Śliwno 11
16-070 Choroszcz

 

56.

Supraskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów "Jutrzenka"

Prezes - Marian Szpak

ul. Piłsudskiego 3
16-030 Supraśl

 

57.

Stowarzyszenie Miłośników Rozwoju Wsi

Prezes - Tadeusz Wądołowski

Targonie Wielkie 51
16-075 Zawady

 

58.

Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"

Przewodniczący - Beata Kiełsa - Dowejko

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Główna 50
18-100 Łapy

www.pomocna-dlon-lapy.pl

59.

PROEKONA Nadnarwiańskie Stowarzyszenie Społeczno-Ekologiczne

Prezes - Ireneusz Łapiński

Wiejski Dom Kultury
Łapy-Szołajdy 85
18-100 Łapy

 

60.

Centrum Aktywności Lokalnej

Prezes - Danuta Świrska

ul. Torowa 9
16-020 Czarna Białostocka

 

61.

-

-

 

62.

Stowarzyszenie na Rzecz Rehabilitacji Psychiatrycznej "Szansa"


Prezes - Maciej Niemczynowicz

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Plac Z. Brodowicza 1
16-070 Choroszcz

 

63.

Stowarzyszenie "Kruszewskie Warzywa Herbowe"

Prezes - Kazimierz Zagórski

Kruszewo 58
16-070 Choroszcz

http://warzywaherbowe.eu.interia.pl

64.

-

-

 

65.

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej

Prezes - Julia Siderska

ul. Ojca Stefana Tarasiuka 2
16-001 Kleosin

www.wz.pb.edu.pl/zarzad.html

66.

-

-

 

67.

Wasilkowskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Integracja"

Prezes - Zbigniew Sochoń

ul. Kupiecka 2
16-010 Wasilków

 

68.

-

-

 

69.

Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Artystycznej "EduArt" w Supraślu

Prezes - Monika Kurza

ul. Plac Kościuszki 1
16-030 Supraśl

 

70.

-

-

 

71.

-

-

 

72.

Stowarzyszenie Dealerów BMW
w Polsce

Prezes - Cezary Breczko

Kolonia Porosły 1 K
16-070 Choroszcz

 

73.

Stowarzyszenie "Załuki nad Supraślą"
w Załukach

Prezes - Irena Koronkiewicz

Załuki
16-040 Gródek

www.zaluki.republika.pl

74.

-

-

 

75.

Towarzystwo Przyjaciół Gminy Dobrzyniewo w Dobrzyniewie Dużym

Prezes - Zenon Szypcio

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Lipowa 71
16-002 Dobrzyniewo Kościelne

 

76.

Stowarzyszenie Szkoła Bez Barier
w Łapach

Prezes - Joanna Jadwiga Sopek

  • Status organizacji pożytku publicznego

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Papieża Jana Pawła II
ul. Polna 9
18-100 Łapy



77.

Stowarzyszenie "Narwiańskie Przysmaki"

Prezes - Danuta Anna Popko

Kościuki 27
16-070 Choroszcz

www.narwianskieprzysmaki.pl

78.

-

-

-

79.

-

-

-

80.

Podlaski Klub Morsów

Prezes - Ryszard Staranowicz

ul. Jana Pawła II 14
16-010 Wasilków

www.morsypodlaskie.pl

81.

Stowarzyszenie Bardzo Aktywna Wieś "BArWa"

Prezes - Danuta Maria Bagińska

Rafałówka 63
16-060 Zabłudów

 

82.

-

-

 

83.

Stowarzyszenie Alternatywnych Sportów Rekreacji i Turystyki "Integra"

Prezes - Tomasz Paweł Liniewicz

Strękowa Góra 24
16-075 Zawady

 

84.

-

-

 

85.

-

-

 

86.

Stowarzyszenie Nasze Zawyki

Prezes - Stanisław Puziuk

Zawyki 60/1
18-105 Suraż

www.zawyki.org

87.

Stowarzyszenie "Puszcza Knyszyńska"

Prezes - Jacek Łasiewicki

Sochonie 49/6
16-010 Wasilków

 

88.

Stowarzyszenie Przyjaciół Puszczy Knyszyńskiej "Wielki Las"

Prezes - Piotr Jacek Piotrowski

ul. Gen. Arcybiskupa Mirona Chodakowskiego 6
16-030 Supraśl

 

89.

Stowarzyszenie Sportowo-Edukacyjne "Petrus" im. Ks. Henryka Bagińskiego przy parafii Św. Ap. Piotra i Pawła
w Łapach

Prezes - Barbara Dzierżek

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Główna 21
18-100 Łapy

www.piotraipawla.eu

90.

-

-

 

91.

Ośrodek Sportów Konnych "Stajnia Kucykowo"

Prezes - Marek Serafin

Niewodnica Kościelna
ul. Kościelna 3 lok. 1
18-106 Turośń Kościelna

 

92.

Stowarzyszenie Aktywizacji Mieszkańców Wsi "4 R"

Prezes - Przemysław Zachowicz

Rogówek 5 A
16-070 Choroszcz

 

93.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi "Strękowa Góra"

Prezes - Alicja Mystkowska

Strękowa Góra 24
16-075 Zawady

 

94.

-

-

 

95.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Folwarki

Prezes - Iwona Monika Młodzianowska

Folwarki Tylwickie 55
16-060 Zabłudów

 

96.

-

-

 

97.

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Jurowieckiej

Przewodniczący - Dariusz Kosior

Jurowce
ul. Wiejska 50
16-010 Wasilków

 

98.

Szansa dla Gimnazjum w Łapach

Prezes - Agnieszka Kozłowska

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Matejki 19
18-100 Łapy

 

www.gimlapy.net.pl zakładka STOWARZYSZENIE

99.

Stowarzyszenie "Krok po kroku"

Prezes - Jerzy Jarosz

ul. Szkolna 4 lok. 9
16-020 Czarna Białostocka

 

100.

Stowarzyszenie "Od Dialogu do Rozwoju"

Prezes - Katarzyna Puchalska - Gawron

Turczyn 6
16-001 Kleosin

 

 

www.oddialogu.pl

101.

Stowarzyszenie Forum Inicjatyw Gminnych

Prezes - Robert Wardziński

ul. Słowackiego 2/3
16-070 Choroszcz

 

102.

Stowarzyszenie "Pro Patria Łukawica"

Prezes - Adam Grzegorz Raciborski

Łukawica 26
18-112 Poświętne

www.propatria-lukawica.pl

 

103.

Stowarzyszenie Artystyczne Centrum Art.

Prezes - Cezary Jan Mielko

ul. Cieliczańska 1
16-030 Supraśl

 

104.

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji, Demokracji Obywatelskiej i Rozwoju Regionalnego "SYNERGIA"

Prezes - Alina Joanna Jabłońska Domurat

Niewodnica Korycka
ul. Piaskowa 15 A
18-106 Niewodnica Korycka

 

105.

-

-

 

106.

Towarzystwo Przyjaciół Sokola

Prezes - Barbara Pacholska

Świetlica Wiejska w Sokolu
Sokole
16-050 Michałowo

www.sokole-tps.com

107.

Europejskie Forum Inicjatyw EuroIdea

Prezes - Tomasz Szeweluk

ul. Gen. Wł. Sikorskiego 15
18-100 Łapy

 

108.

-

-

 

109.

Stowarzyszenie "Za lasem"

Prezes - Katarzyna Todorczuk

ul. Europejska 17
15-523 Białystok



www.zalasem.eu

110.

Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt "AS"

Prezes - Barbara Puchacz

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Sienkiewicza 2 lok. 25
16-020 Czarna Białostocka

 

111.

Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne "Panorama"

Prezes - Barbara Wasilewska

ul. Mickiewicza 5
16-060 Zabłudów

www.stowarzyszeniepanorama.pl

112.

Łapski Ogólniak

Prezes - Wojciech Michał Płoński

ul. Bohaterów Westerplatte 10
18-100 Łapy

http://www.lo-lapy.org/Stowarzyszenie/index3.html

113.

Stowarzyszenie "Nasza Przestrzeń"

Prezes - Jolanta Łapińska

Łapy Dębowina 48
18-100 Łapy

 

114.

-

-

 

115.

Łapskie Towarzystwo Rowerowe "Peleton"

Prezes - Leszek Łapiński

ul. Leśniowska 18 A
18- 100 Łapy

www.lapypeleton.pl

116.

Stowarzyszenie Mieszkańców i Miłośników Juchnowca "Partnerstwo dla Przyszłości"

Prezes - Maciej Zajkowski

ul. Plac Królowej Rodzin 1
16-061 Juchnowiec Kościelny

 

117.

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "IMPULS"

Prezes - Katarzyna Żukowska - Koc

ul. Leśnikowska 54
18-100 Łapy

 

118.

Fabryka Rozwoju Lokalnego

Prezes - Jolanta Zarzecka

ul. Gen. Wł. Sikorskiego 24
18-100 Łapy

www.fabrykarozwoju.org.

119.

Stowarzyszenie Przyjaciół Brończan "Brończany Razem"

Prezes - Bogdan Pućkowski

ul. Plac Królowej Rodzin 1
16-061 Juchnowiec Kościelny

 

120.

Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość Skała

Prezes - Grzegorz Krysiewicz

ul. H. Sienkiewicza 29 A
16-070 Choroszcz

 

121.

Stowarzyszenie Rostołty

Prezes - Jacek Wiesław Bieluczyk

Rostołty 31
16-061 Juchnowiec Kościelny

 

122.

Stowarzyszenie Zielona Szkoła w Doktorcach

Prezes - Romuald Onopa

Doktorce 1
18-105 Suraż

 

123.

Katolickie Stowarzyszenie Odnowa

Prezes - Danuta Zajkowska

ul. Zakościelna 2
18-105 Suraż

www.bialystok.odnowa.pl

124.

-

-

 

125.

Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw i Rozwoju

Prezes - Luiza Kamila Piekarska

ul. Żurawia 14 lok. 17
16-010 Wasilków



126.

Stowarzyszenie Niezależnych Inicjatyw " Nasza Natura"

Prezes - Jędrzej Grygoruk

Ignatki Osiedle
ul. Przyjezdna 6 lok. 32
16-001 Kleosin

www.naszanatura.com.pl

127.

Stowarzyszenie na Rzecz Wsi Nowodworce Dobry Start

Prezes - Marek Sosnowski

Nowodworce
ul. 3-go Maja 5
16-010 Wasilków

www.nowodworce.com.pl

128.

Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne
TAK

Prezes - Sylwester Wiktor Trojanowski

ul. Kraszewskiego 2C lok. 28
16-001 Kleosin



129.

Towarzystwo Zapobiegania Tonięciom i Ratowania Tonących

Prezes - Antoni Roman

ul. Majowa 8
16-030 Supraśl

 

130.

Klub Sportowy "Rudnia"
w Zabłudowie

Prezes - Andrzej Kalinowski

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Adama Mickiewicza 16
16-060 Zabłudów

 

131.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Nowosady w Gminie Zabłudów

Prezes - Andrzej Babul

Nowosady 10
16-060 Zabłudów

www.nowosadystowarzyszenie.npx.pl

132.

Stowarzyszenie "Aktywni"

Prezes - Barbara Niemencewicz

ul. Torowa 9
16-020 Czarna Białostocka

 

133.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Karakule i Okolic

Prezes - Joanna Karpowicz

Karakule 74
16-030 Supraśl

 

134.

Stowarzyszenie Miłośników Wsi Wólka Waniewska

Prezes - Elżbieta Filipczuk Łupińska

Wólka Waniewska 1
18-100 Łapy

 

135.

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie i Zagrożonym Wykluczeniem Społecznym "Lepsze Jutro".

Prezes - Leszek Gryc

ul. Szkolna 16
16-050 Michałowo

 

136.

"Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich" w Dąbrówkach

Prezes - Tamara Tyszkiewicz-Winogrodzka

Dąbrówki
ul. Wesoła 23
16-010 Wasilków

www.kgwdabrowki.org

 

137.

Stowarzyszenie Ekologiczne "Zielone Księżyno"

Prezes - Andrzej Wróbel

Horodniany 17A

16-001 Kleosin

 

138.

Stowarzyszenie Kraj Obraz Kołodno

Prezes - Natalia Tur

Kołodno 38A
16-040 Gródek

 

139.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Pogorzałki "Twórzmy Razem"

Prezes - Wanda Weronika Kulesza

Pogorzałki 33
16-002 Dobrzyniewo Duże

 

140.

Stowarzyszenie Przyjaciół Osse

Prezes - Zbigniew Grodzki

ul. Letnia 1
18-100 Łapy

http://zs.lapy.pl

 

141.

Stowarzyszenie na Rzecz Budowy Kościoła p.w. Św. Franciszka z Asyżu w Fastach

Prezes - Andrzej Sidz

ul. Szkolna 12/1
16-002 Dobrzyniewo Duże

www.franciszekimy.org.pl

 

 

142.

Stowarzyszenie Wspólna Inicjatywa Podlaska

Prezes - Paweł Kondracki

 

Czaczki Wielkie 36
18-106 Turośń Kościelna.

 

143.

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Wsi Zawyki

Prezes - Helena Owczarczuk

Zawyki 110
18-105 Suraż

 

144.

Uniwersystet Trzeciego Wieku w Łapach

Prezes - Wanda Modzelewska

ul. Nowy Rynek 15
18-100 Łapy

www.bibliotekalapy.pl

 

145.

Stowarzyszenie Bajeczne Sochonie

Prezes- Daniel Rogowski

Sochonie 40
16-010 Wasilków

 

146.

Stowrzyszenie "Kul-turysta"

Prezes - Marta Dzielnicka

ul. Łąkowa 53
18-100 Łapy

 

147.

Stowarzyszenie Edukacyjne "Łapska Dwójka" przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Łapach

Prezes - Alicja Zgajewska

ul. Piękna 17
18-100 Łapy

dwojka.lapy.podlasie.pl

148.

Stowarzyszenie Cichy Zakątek Kowale

Prezes - Agnieszka Edyta Filipczuk - Żamojda

Kowale 8
18-105 Suraż

www.cichyzakatekkowale.pl

149.

Uczniowska Szkółka Sportowa "Gryfik" w Gródku

Prezes - Magdalena Łotysz

ul. Chodkiewiczów 2
16-040 Gródek

 

150.

-

-

 

151.

Stowarzyszenie Eko Sowlany

Prezes - Tomasz Kurzynka

ul. Św. Krzyża 18
15-528 Sowlany

 

152.

Stowarzyszenie Rodu Redlińskich

Prezes - Mariusz Redliński

ul. Lipowa 3
18-106 Turośń Kościelna

 

153.

Towarzystwo Przyrodnicze DUBELT

Prezes - Michał Adam Korniluk

Juszkowy Gród 17
16-050 Michałowo

www.dubelt.org.pl

154.

Podlaskie Stowarzyszenie Aviator

Prezes - Michał Wojtczak

Horodniany 43/1
16-001 Kleosin

www.aviator.org.pl

155.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Iskra Michałowo"

Prezes - Krystyna Szulska

ul. Fabryczna 2
16-050 Michałowo

 

156.

Stowarzyszenie Nasza Płonka

Prezes - Krystyna Falkowska

Płonka Kościelna 82
18-100 Łapy

www.zsplonka.pl/13stowarzyszenie.html

157.

Stowarzyszenie na Rzecz Dziedzictwa Kulturowego i Zrównoważonego Rozwoju "Mała Ojczyzna"

Prezes - Małgorzata Irena Karczewska

Nowodworce
ul. Brzozowa 8/12
16-010 Wasilków

 

158.

Stowarzyszenie IN SPE

Prezes - Mariusz Grycuk

Zaścianki
ul. Słoneczna 5
15-521 Białystok

 

159.

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Otwarte Drzwi"

Prezes - Anna Ryś

ul. 11 Listopada 16
18-105 Suraż

 
160.

Koło Gospodyń Wiejskich w Łupiance Starej

Prezes - Małgorzata Łupińska

 

Łupianka Stara 22
18-100 Łapy
 

161.

Stowarzyszenie "Razem dla Uhowa"

Prezes - Małgorzata Koszczuk Petrych

Uhowo
ul. Szkolna 19
18-100 Łapy

 

162.

Stowarzyszenie Lambada Choroszc z

Prezes - Wojciech Jastrzębski

ul. Powstania Styczniowego 6 lok. 16
16-070 Łapy

http://lambada-choroszcz.futbolowo.pl/

163.

Stowarzyszenie "Logos"

Prezes - Danuta Gałażewicz

ul. Jana Matejki 10
18-100 Łapy

 
164.

Stowarzyszenie "Radio Pomost"

Prezes - Ryszard Swat

ul. Południowa 26
18-100 Łapy
www.radiopomost.pl

165.

Stowarzyszenie Bardzo Aktywna Wieś Kuriany

Prezes - Mirosław Galicki

Kuriany 29
15-588 Białystok

 
166.

Stowarzyszenie "Nasze Łapy - Twoja Przyszłość"

Prezes - Ligia Łapińska

ul. Cmentarna 23
18-100 Łapy
 www.przedszkole2blizej.info

167.

Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Lepsze Jutro"

Prezes - Justyna Turczyńska

ul. A. I. Chodkiewiczów 4
16-040 Gródek

 

 

 

Starostwo Powiatowe w Białymstoku Borsucza 2

Wydział Geodezji Katastru i Nieruchomości Branickiego 13

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Białymstoku
ul. Borsucza 2
15-569 Białystok

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 85 740 39 51
fax 740 39 82
www.powiatbialostocki.pl